پرینت

خدمات پس از فروش

karkh3واحد خدمات پس از فروش در تمامی نقاط کشور پهناورمان آمادگی داشته تا در صورت نیاز خدمات رسانی خود را در هر گونه شرایط ارائه نماید. با توجه به گارانتی تمامی محصولات این شرکت و عمر بالای قطعات و لوازم به کار رفته در آن ها از کمترین میزان خرابی و اشکالی برخوردار بوده است و علی رغم این موارد این امکان وجود دارد که در هر زمان که مرغدار نیاز داشته باش، خدمات خود را به مرغدار ارائه دهد. شرکت طیوران تهران با دارا بودن بیش از 20 نمایندگی در سراسر ایران و کادر فنی مقیم در هر استان در کمترین مدت زمان ممکن با توجه به اولویتهای مورد نیاز مرغداری ها به واحد اعزام خواهند گردید.

پرینت

تعمیر و نگهداری

maintainبا توجه به این که تامین کادر فنی و مجرب در اکثر مرغداری های کوچک و متوسط امکان پذیر نیست، لذا این شرکت آمادگی داشته تا نسبت به راهنمایی واحدها جهت نکهداری وسایل همراه با دفترچه های مربوط به هر کالا و همچنین چگونگی نگهداری تجهیزات توسط خود مرغدار و با ارسال دوره ای کارشناسان فنی و بازدید دوره ای و رفع اشکالات موجود می تواند عمر دستگاه را افزایش داده از تمامی راندمان دستگاه استفاده گردد. واحد تعمیر و نگهداری آمادگی داشته در تمام طول 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما بوده و هرگونه مشکلی را رفع نماید.

پرینت

طراحی و اجرای سالن‌های مرغداری

عوامل محیطی موثر بر طراحی واحدهای مرغداری به شرح زیر هستند:
poultry house1- دمای هوا
2- رطوبت نسبی
3- تهویه
4- جهت وزش باد و سرعت آن (حداقل و حداکثر)
5- نور
6- شیوع بیماری و اقلیم منطقه
7- نوع اقلیم منطقه جغرافیایی
8- ارتفاع از سطح دریا

واحدهای مرغداری باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که عوامل محیطی تاثیر زیادی بر بازده، رشد جوجه ها و تولید تخم مرغ نداشته باشد و از بروز بیماری ها و آلودگی های زیست محیطی جلوگیری شود. مهمترین عوامل محیطی موثر بر یک واحد مرغداری را مورد بررسی قرار می دهیم.

پرینت

مشاوره

mosh پیشرفت های سریع علم ژنتیک و اصلاح نژاد در طیور در مدت 50 سال گذشته امکانی را به وجود آورده است تا آمیخته های گوشتی بتوانند با رشد سریع و مصرف بهینه غذا، پوشت مرغ مورد نیاز را که روز به روز بر مصرف آن افزوده می شود، تولید نمایند. کافی است گفته شود که در سال 1947 جوجه های گوشتی برای رسیدن به وزنی برابر 5/1 کیلوگرم لازم بود 5/12 هفته پرورش داده شوند و 5/5 کیلوپرم دان مصرف کنند. در جالی که امروزه جوجه های تولیدی در کنتر از شش هفته پرورش و ضریب تبدیل به 8/1، به وزن حدود 50 برابر روز اول خود می رسند.

 در کنار کلیه پیشرفت های ژنتیکی مرغان امروزی، در صورتی که در شرایط مطلوب پرورش وجود نداشته باشد، مسلما دسترسی به چنین بازدهی غیر ممکن خواهد بود.

 یکی از مهمترین عوامل به دست آوردن محصول بهینه در پرورش طیور، تهویه می باشد. وجود هوای کافی و متعادل، کنترل گرما، سرما و رطوبت و خارج نمودن گازهای سمی از اصول کلی تهویه مناسب می باشد. باید توجه داشت که افزایش وزن باعث افزایش نیازهای متابولیکی پرنده شده که این امر اهمیت توجه به تهویه را روز به روز افزایش داده است.