پرینت

طیوران تهران در نمایشگاه بین المللی تبریز

poster

شرکت طیوران تهران مفتخر است تا پذیرای شما عزیزان در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و آبزیان باشد. وعده دیدار ما یکم تا چهارم تیرماه 1391، نمایشگاه بینالمللی تبریز، سالن پروین اعتصامی.

شرکت طیوران تهران با جدیدترین دستاوردها و محصولات در این نمایشگاه شرکت خواهد داشت.


گزارش خبری ازدهمین نمایشگاه بین المللی دام ،طیور،آبزیان و صنایع وابسته

ایران – تبریز

1 الی 4 تیر 1391

مجاورت با 5 استان کشاورزی و دامپروری و سه کشور همسایه، بازدیدکنندگان متخصص به همراه دارد
دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته ایران – تبریز در تاریخ 1-4 تیر ماه 1391 برگزار خواهد شد . این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاه بین المللی تبریز و شرکت نمایشگاهی سان صفا و با حمایت سازمان جهاد کشاورزی ، اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی ، اتحادیه و سندیکاهای صنفی ، مطبوعات تخصصی و مشارکت سازندگان و تولید کنندگان طراز اول ، بهره برداران صنعت برگزار می گردد.
با توجه به موقعیت منحصر بفرد استان آذربایجان شرقی و استانهای همجوار آن در صنعت دام و طیور و صنایع تبدیلی آن، استقبال چشمگیر مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان از نمایشگاه سال90 و بالاخص افزایش 50% وسعت این نمایشگاه درسطح ملی و بین المللی آن در سال 1391، و همچنین توانمندیهای قابل ملاحظه از نظر منابع و مزیت های نسبی استان، قطعا رویداد مذکور فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت های منطقه جهت بازاریابی کارآمد برای شرکت کنندگان، فروش بیشتر محصولات و خدمات در بازارهای محلی و ملی، استفاده از مزیت های رقابتی و تبادل اطلاعات و معرفی نوآوری و تکنو لو ژی های جدید خواهد بود.
مدیران و کشاورزان استان های آذربایجان غربی ، اردبیل ، زنجان ، قزوین و کردستان و همچنین شرکت ها و مزرعه داران و هیئت های تجاری کشورهای همسایه از این نمایشگاه بازدید می کنند.
موقعیت مطلوب نمایشگاه در این دوره

1- افتتاح این دوره با حضور ریاست هیئت مدیره نمایشگاه ، ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر محمدیان و مدیر کل دامپزشکی استان جناب آقای دکتر زندیه ′ مسئولین مرتبط استانی آذر بایجان شرقی و کلیه معاونت های محترم مقامات یادشده و شخصیت های صنفی صنعت مرغداری کشور به انجام خواهد رسید .
2- معرفی نوآوری و تکنولوژی های جدید در زمینه ماشین آلات ،تاسیسات و تجهیزات دامداری و مرغداری ، صنایع تبدیلی و تکمیلی ، سیستم های کاهنده مصرف انرژی ، تکنولوژی و محصولات جدید برای تغذیه دام وطیور ،جایگزین ها در نهاده و مواد اولیه ، بیو تکنولوژی و ژنتیک توسط سازندگان ، تولید کنندگان و شرکت ها ی خلاق و کار آفرین که با معرفی محصولات و خدمات جدید خود با صرف کمترین وقت با بیشترین بازدید کنندگان ملاقات و گفتگو خواهند داشت.
3 - همزمان با نمایشگاه سمینارهای علمی در سطح مرغداران ‛ دامداران و دامپزشکان و دامپروران توسط بخش علمی و تحقیقاتی شرکت ها از جمله شرکت داروئی رویان ( جامدات آفاق ) ، شرکت بیگ داچمن آلمان ، شرکت دشت سبز امید و .... بر گزار خواهد شد در طی چهار روز برگزاری در اکثر آمفی تاتر های هتل های تبریز شاهد برگزاری سمینارهای علمی و تخصصی ونشست ها و ضیافت های تجاری بودیم
4 - با توجه به اطلاع رسانی سراسری پیش بینی شده است استقبال از این نمایشگاه در سال 1391 بسیار چشمگیر خواهد بود و تا کنون بیش از180 شرکت داخلی از استان های همجوار و سایر استان های تهران - خراسان – اصفهان – گرگان – مازندران – ایلام – چهار محال بختیاری - کردستان – مرکزی - آذربایجان غربی – قزوین – البرز – همدان و ..... و بیش از 40 شرکت نمایندگی خارجی از کشورهای آلمان – هلند – دانمارک – اسپانیا – بلژیک –ترکیه - ..... در این نمایشگاه ثبت نام نمودند.
5 - تفاوت عمده این دوره با دوره های پیش را میتوان در استقبال قابل توجه مرغداران ، دامداران ، دامپزشکان و دامپروران جهت باز دید چهار روزه از نمایشگاه و حضور هئیت های تجاری و سر مایه گذار از کشورهای همسایه و استانهای همجوار می باشد.
6- این دوره نمایشگاه در مساحتی به وسعت 9000 متر مربع سالن های سر پوشیده شامل بخش های دام ، طیور ، آبزیان و اضافه شدن بخش فراورده ها و صنایع لبنی ، با برخورداری از استاندارد های بین المللی خدمات خود را به غرفه داران وبازدید کنندگان از این نمایشگاه ارائه نموده است و کلیه خدمات مورد نظر برای شرکت کنندگان بین المللی از جمله تسهیلات و ترخیص کالا در مبادی گمرکی ،دکوراسیون و تجهیزات نمایشگاهی ، خدمات رزرواسیون هتل و ترانسفر های لازم و پاویون اختصاصی فرودگاهی در نظر گرفته شده است.

منبع خبر: http://scura.ir